Rrëzimi i helikopterit (Video)

22:50 / 11.02.2013

Gjatë xhirimeve të versionit korean të “Top Gear” ka ndodhur një aksident, i cili ka mundur të ketë pasoja fatale. Por, fatmirësisht askush nuk ka pësuar lëndime serioze.

Kamerat kanë xhiruar garën ndërmjet Kim Jin Pyo, i cili voziste një Corvette ZR1 përballë helikopterit AH1 Cobra, i cili në një moment është rrëzuar... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.