Rusja zgjohet sërish nga të vdekurit

16:57 / 30.12.2012

Lyudmila Steblitskaya (61), ka tronditur mjekët në tërë botën, kur për herë të dytë zgjohet nga të vdekurit

Steblitskaya, që ka tmerruar familjen dhe miqtë, i ka kaluar tri ditë në morg. Gjithçka filloi kur një ditë ajo nuk ndjehej mirë dhe shkoi në spital. Pas tri ditësh, Anastasias, vajzës së saj, mjekët i thanë se nëna i ka vdekur. Vajza e pikëlluar e përhap lajmin në familje dhe bënë gati varrimin.

Megjithatë, kur mjekët donin ta bënin autopsinë, arritën në përfundimin se ajo është gjallë.

Ngjarjen e pazakontë as Lyudmila Steblitskaya nuk ishte në gjendje ta shpjegonte. Sipas saj, ajo ka rënë në gjumë të premten dhe është zgjuar të premten tjetër. /Telegrafi/
 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.