Shoferi i padukshëm (Video)

22:34 / 13.01.2013

Një tjetër ide brilante për të tmerruar dhe njëkohësisht për të argëtuar njerëzit.

Përdoruesi i YouTube me emrin Rahat ka hedhur në kanalin e tij një video, në të cilën tregon reagimet e punëtorëve të restoranteve pasi vetura shfaqet me “njeriun e padukshëm”.

Xhirimi është publikuar më 8 janar, ndërsa është shikuar gati 22 milionë herë. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.