Shpendi shkakton kaos në ndeshjen e hokejit (Video)

16:33 / 13.02.2013

Gjatë një ndeshjeje të ligës amerikane të hokejit, në të cilën ishte nikoqir ekipi Bakersfield Condors, gjatë këndimit të himnit në akull ka dalë një kondor i vërtetë.

Shpendi i ka ikur disa herë rojës së tij dhe më pas është drejtuar kah pankina e skuadrës vendase duke shkaktuar kaos.

Pas ‘spektaklit’, kondori është drejtuar për në dhomën e zhveshtores.

Vet shpendi simbol i Bakersfield Condors ka shporuar pa lëndime, por kështu nuk ka ndodhur me rojën e tij, i cili i ka lënduar brinjët nga rrëzimet në akull. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.