Shtiu në kamerierin se i shërbeu ushqimin e mbetur nga dikush tjetër

17:31 / 17.12.2012

Një burrë në New Delhi ka gjuajtur me armë në drejtim të kamerierit të një restoranti, sepse ia kishte sjellë mbetjet e ushqimit të tjetërkujt.

Fatmirësisht, në këtë incident nuk është lënduar askush, duke qenë se sulmuesi nuk ka qenë revolverist i mirë.

Sipas tij, kamerieri i kishte shërbyer mbetjet e ushqimit të të tjerëve dhe ia ka përzier me porcionin e ri.

Pas gjuajtjes, ai është larguar nga vendi i ngjarjes, mirëpo më pas është arrestuar dhe rrezikon gjykimin për tentimvrasje. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.