Si do t’ju dukej nëse do t’ju kalonte pranë një aeroplan (Video)

22:10 / 23.01.2013

Një grup aventuristësh të quajtur “Those Crazy Texans” kanë xhiruar një video mjaft interesante, të cilën e kanë hedhur në YouTube.

Në video shihet njëri nga anëtarët e grupit teksa vozit një motor nëpër pistë, të cilit ia ka ngritur dy rrotat e para, ndërkohë që pranë tij afrohet një aeroplan me shpejtësi të madhe... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.