Si është të jesh i pastrehë (Foto)

18:59 / 23.02.2013

Nëse ndonjëherë e keni pyetur veten se si është ndjesia që të jesh i pastrehë, këtë mundësi e ofron një hotel në Suedi.

Hoteli në fjalë mundëson që klientët ta kalojnë natën duke fjetur në park, pranë një lumi, nën dru, në një objekt të braktisur, nën urë dhe vende të tjera.

Klientët duhet t’i paguajnë rreth tetë euro hotelit Faktum për të përjetuar se si jetojnë të pastrehët.

Paratë e fituara u dhurohen organizatave që ndihmojnë të pastrehët në qytetin Gothenburg, në të cilin rreth 3.400 njerëz nuk kanë kulm mbi kokë. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.