Tatuazh fëmijës trevjeçar (Video)

17:37 / 28.01.2013

Një xhirimi i publikuar nga The Sun, që besohet të ketë ndodhur në Havanë të Kubës, tregon një nënë të çmendur, e cila shfaqet duke mbajtur me forcë djalin e saj trevjeçar të cilit i bëjnë tatuazh.

Gjatë procesit fëmija përpiqet që të largohet nga duart e nënës, për t’i shpëtuar dhimbjes dhe dëgjohet duke qarë. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.