Trimi në rrugë (Video)

1:42 / 25.02.2013

Kryesorja ai doli nga vetura, me revole në dorë, për një keqkuptim në komunikacion...

Nëse dikush ju parakalon në një vend ku nuk duhet, apo ju shqetëson në komunikacion, në videon e mëposhtme keni shembullin më të keq për ta zgjidhur problemin. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.