Trupi muzkuloz i 60-vjeçarit

22:51 / 23.02.2013

Se asnjëherë nuk është vonë që të ruash formën trupore ka dëshmuar përdoruesi i faqes Reddit me emrin CrazyDrummer.

Siç transmeton Daily Mail, ai ka publikuar një fotografi, ndërsa nën të ka shkruar: “Jam 60 vjeç”.

Në fotografi shihet një mashkull i moshuar me mjekër të madhe, syze dhe me muskuj të shprehur të barkut dhe të gjoksit. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.