Udhëtimi me Batmanin, astronautin dhe... (Foto)

19:29 / 26.01.2013

Udhëtimi me transportin publik gjithmonë ofron befasi. Mund të kesh fatin të udhëtosh me një astronaut në autobus apo tren, ose me Batmanin apo edhe me një “të çmendur” që udhëton bashkë me makinën e tij në metro.

Se njerëzit janë të çuditshëm, tregojnë fotografitë e mbledhura nëpër faqe interneti, kryesisht rrjete sociale e të publikuara nga Top-Channel.

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.