UFO në Antarktidë?

12:56 / 6.12.2012

Është kontinenti më larg vëmendjes njerëzore dhe si i tillë, gjasat më të shumta për t’u shfrytëzuar nga jashtëtokësorët janë të mëdha.

Pamjet që shikoni më poshtë i përkasin një regjistrimi nga kamerat e sigurisë në stacionin Mawson në Antarktidë, të datës 30 nëntor 2012 dhe u bënë publike më 5 dhjetor, transmeton Noa.

Data që ka fiksuar kamera është 30 nëntor 2012 dhe ora 12.00 deri në 12.10. Skeptikë ose jo, gjykoni vetë në bazë të videos... /Telegrafi/

www.antarctica.gov.au/webcams/mawson

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.