"Wiltshire, ejani lakuriq në dëborë"!

14:24 / 24.01.2013

Pozat pa ose me shumë pak rroba në borë, janë bërë atraksion në Wiltshire të Anglisë, gjatë motit shumë të ftohtë që ka kapluar vendin.

Gjithçka nisi kur infermierja 40 vjeçare Leanne Myers pozoi me rrobat e brendshme duke luajtur me kitarë me fqinjën 25 vjeçare, Danielle Smith.

Foto janë postuar në Facebook me titullin: "Wiltshire, ejani lakuriq në dëborë!" gjë që shkaktoi një “infeksion” me fotografi në tjera.

"Kjo është e mahnitshme. Nuk e kam pritur këtë jehonë. Fillimisht fotot i dërguan miqtë dhe të njohurit, e tash edhe njerëzit e panjohur. Madje porosi më kanë dërguar edhe nga Abu Dhabi dhe Shtetet e Bashkuara duke pyetur nëse edhe ata mund të dërgojnë foto të tilla ", tha Myres.

Leanne është fotografuar pasi e ka kaluar ditën duke “depërtuar” përmes borës shtëpi më shtëpi të pacientëve. Pas ditës së lodhshme, vendosi me zbavitë veten.

"E thirra Daniellen dhe e bëmë një foto qesharake. Seriozisht, qëllimi ishte zbavitja, por kur të shtunën mbrëmja dola me burrin në një lokal, kuptova se gjithçka e kaloi këtë limit, sepse njerëzit vinin e më thoshin: ‘Leanne, nuk të njoh me rroba’”, tha ajo. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.