Zombit pushtojnë Xhakartën (Foto)

22:24 / 27.01.2013

Anëtarët e klubit të zombive në Indonezi kanë marrë pjesë në një marsh të zombive, i cili është organizuar nëpër rrugët e Xhakartës.

Qindra anëtarë të këtij klubi kanë marr pjesë në këtë eveniment për të ngritur vetëdijen rreth pastërtisë dhe grumbullimin e fondeve për qytetarët e Xhakartës, të cilët janë dëmtuar nga vërshimet. /Telegrafi/

 

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.