Aksident në Pejë

14:03 / 29.07.2012

Sot rreth orës 11:00, në rrugën Prishtinë-Pejë, në udhëkryqin për në Vitomiricë-Rozhajë, ka ndodhur një aksident komunikacionin, në të cilin janë përfshirë një autoambulancë dhe tri vetura të tjera.

Sipas policisë së Kosovës, e cila ka dal në vendin e ngjarjes, në këtë aksident ka një të lënduar lehtë, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. /Telegrafi/

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.