Aksident në Tiranë, humb jetën një person

10:58 / 28.12.2012

Një aksident ka ndodhur paraditen e së premtes në Tiranë. Si pasojë e përplasjes së një motori me një makinë, ka humbur jetën një prej personave që ndodhej në motor.

Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Barrikadave, njofton Noa.

Viktima mësohet se është Edison Alushi, ndërsa i lënduar ka mbetur Bilbil Aga.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.