Chavez kthehet në Venezuelë

11:50 / 18.02.2013

Presidenti i Venezuelës, Hugo Chavez është kthyer në Venezuelë të hënën, në orët e hershme të mëngjesit, pas ndërhyrjes kundër kancerit, që e bëri në Kubë.

“Ne kemi ardhur sërish në Venezuelë”, ka shkruar Chavez, raporton AP.

“Faleminderit Zot. Faleminderit popull i dashur. Ne do të vazhdojmë trajtimin këtu”, është shprehur Chavez.

Chavez e ka kryer operimin e fundit në muajin dhjetor, cili ka qenë i katërti me radhë nga kanceri.

Në tetorin e kaluar është rizgjedhur president, por sëmundja nuk i ka lejuar të bëjë betimin për mandatin e ri. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.