Digjen dy vetura të Qeverisë

11:42 / 5.12.2012

Zyrtarë të Policisë së Kosovës kanë konfirmuar për Telegrafin se mbrëmë, rreth orës 23 janë djegur në Prishtinë dy vetura të Qeverisë së Kosovës.

Zyrtarja për informim e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti konfirmoi djegien e veturave qeveritare.

Ajo bëri të ditur se njëra veturë e Qeverisë është djegur në lagjen Bregu i Diellit, ndërsa tjetra në Dardani.

Ahmeti nuk ka bërë të ditur detaje tjera, pasi sipas saj, hetimet janë duke u zhvilluar. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.