Dy të vdekur nga rrëzimi i një helikopteri në Londër

11:04 / 16.01.2013

Dy persona raportohet se kanë vdekur pasi një helikopter është rrëzuar afër një stacioni hekurudhor në Londrën qendrore, në një qendër ndërtimi pasi kishte goditur një vinç në krye të një ndërtese.

Policia ka thënë se është ende herët për t’i ditur shkaqet e rrëzimit.

Siç njofton BBC online njëri nga personat e vdekur ishte në helikopter. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.