Fier, gjendet kufoma e një 21-vjeçari, dyshohet për vrasje

20:55 / 20.01.2013

Trupi i pajetë i një 21-vjeçari është gjetur mbrëmjen e sotme pranë lumit Seman.

Nga të dhënat e para dyshohet se viktima është 21-vjeçari me inicialet A. P, djali i një biznesmeni të qytetit të Fierit, raporton NOA.

Kufoma është gjetur nga kalimtarë të rastit në vendin e quajtur “Kulla e Ujit” dhe menjëherë është lajmëruar policia.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e spitalit të Fierit dhe dyshohet se 21-vjeçari është vrarë me armë zjarri në një tjetër vend e më pas është hedhur pranë lumit Seman.

Sakaq, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. /Telegrafi/

 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.