Granatë dore afër një çerdheje

9:12 / 4.06.2013

Policia e Kosovës njoftoi se është raportuar për një mjet të dyshuar shpërthyes në rrugë afër çerdhes në Fushë Kosovë.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 13:15.

“Njësiti i EOD i PK-së nga vendi i ngjarjes ka tërhequr mjetin e dyshuar-granatë dore të llojit B-52 pa ndonjë incident”, thuhet në raportin policor. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.