I marrin me forcë 260 euro

9:38 / 28.12.2012

Policia e Kosovës njoftoi se një femre në Gjilan derisa ishte duke e mbyllur lokalin e saj nga dy të dyshuar, të maskuar dhe të armatosur i është marrë me forcë portofolio, ku viktima kishte 260 euro.

Sipas raportit të Policisë gjatë rezistimit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore.

“Pas një punë hetimore policia ka arritur të lokalizojë dhe arrestojë një mashkull K/Shqiptar të cilin viktima e ka identifikuar si të dyshuar lidhur me rastin. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në kumtesë. /Telegrafi
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.