“Agimi i Artë” zgjerohet në Shqipëri

20:12 / 13.02.2013

Partia neonazisete greke “Agimi i Artë” është duke bërë përpjekje për zgjedhimin e rrjetit të saj në tërë Shqipërinë.

Burime të besueshme nga shteti helen, japin sinjale se ‘agimartasit” kanë gjetur njerëzit e duhur për të organizuar dhe realizuar një takim të gjerë këtë fundjavë në një nga fshatrat e komunës së Finiqit, transmeton BW.

Me gjasë, disa nga krerët e organizimit të këtij takimi, gjenden në Sarandë, prej atyre që kanë influencë të konsiderueshme në pjesëtarët e minoritetit grek në këtë komunë. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.