Krasniqi: Nuk shkrova letër

0:36 / 18.01.2013

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se i ka kërkuar kryetarit të PDK-së, Hashim Thaçit, shtyrjen e Kongresit Zgjedhor deri në lirimin e Fatmir Limajt.

Por, Krasniqi, në një intervistë për “Epokën e Re”, ka mohuar se i ka shkruar letër Thaçit. 

“Kërkesa është gojore. Nuk i kam shkruar letër”, ka thënë ai. /Telegrafi/

 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.