Kryeministri grek skandal live në televizion (Video

21:47 / 17.07.2013

Një nga gafat më të paimagjinueshme doli në pah nga bashkëpunëtorët e kryeministrit grek, Andonis Samaras!

Çdo gjë ndodhi ndërsa Samaras po përgatitej të fliste para popullit grek për t’i dhënë atij mesazhin e “radhës”, transmeton alb-observer, por gafa ishte skandaloze, ashtu si dhe gjuha e përdorur nga vetë kryeministrit, i cili me banalitetin më të madh e konsideroi veten si një “...shkërdhatë”..

Këtë Samaras e bëri gjatë momentit kur ai u ngatërrua me fjalët e mesazhit të tij drejtuar popullit, por i gjendur nën një presion shumë të madh, si ne politike po ashtu edhe në vend, ai nuk ka mundur të përmbaje veten dhe ka shpërthyer.

Edhe pse u tërhoq menjëherë nga mikrofoni, fjalët që lëshoi nga goja ishin nga më turpërueset për vetë atë! /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.