Kryeparlamentarja Topalli e ftuar nderi në Parlamentin bullgar

10:57 / 6.02.2013

Kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka mbajtur të mërkurën një fjalë përshëndetëse në parlamentin e Bullgarisë në Sofje.

Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli gjatë fjalës së saj ka folur mbi marrëdhëniet dy paleshe, si dhe sfidat e përgjegjësit që i dalin para vendit.

Ajo u shpreh e bindur se statusi kandidat i Shqipërisë do të zgjidhet pas zgjedhjeve të 23 qershorit. /Telegrafi/

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.