Lezhë, ekzekutohet një 25-vjeçar, identifikohet autori

10:26 / 10.01.2013

Ekzekutohet me armë zjarri një 25 vjeçar, ndërkaq policia ka arritur të identifikojë të dyshuarin. Burime nga policia e Lezhës, bëjnë me dije se autori i dyshuar i vrasjes së 25-vjeçarit Martin Shtjefi është Mariglen Përgjini, 26-vjeç.

Martin Shtjefni u ekzekutua në orët e para të mëngjesit të sotëm ( rreth orës 02:00) në rrethana të paqarta në një lokal në Lezhë, raporton BalkanWeb.

Nga hetimet paraprake mësohet se Shtjefni ka qenë në një lokal në rrugës Lezhë-Tiranë, pranë kryqëzimit të ‘Shënkollit’ kur është qëlluar me armë zjarri. Policia ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave të vrasjes. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.