Librazhd, plagos vëllanë, më pas vetëvritet

10:20 / 24.12.2012

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Librazhdit. Shtetasi Ilmi Mekshi i ka dhënë fund jetës pasi ka plagosur të vëllanë.

Mësohet se dy vëllezërit janë grindur pasi Ilmiu ka shkuar në shtëpi në gjendje të dehur. Në nerva e sipër ai ka qëlluar të vëllanë P. Mekshi me çifte, ndërsa më pas ka vrarë edhe veten, raporton BalkanWeb.

P.Mekshi është plagosur nga të shtënat dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.