Malishevë, vdes një femër pasi goditet nga traktori

10:02 / 24.04.2013

Policia e Kosovës njoftoi se të martën një femër ka vdekur si pasojë e goditjes nga traktori i ngarkuar me dru.

Ngjarja ka ndodhur të martën, në fshatin Carrallukë të Malishevës

“Viktima femër, shqiptare derisa ishte duke punuar në kopsht është goditur nga traktori i ngarkuar me dru që dyshohet të ketë lëvizur vetvetiu. Nga lëndimet e marra viktima ka ndërruar jetë në QKUK. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është liruar familjarëve”, bëhet e ditur në raportin e Policisë. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.