Monstrumi rus, vrau dhe e poqi në furrë mbesën

22:30 / 24.01.2013

Policia ruse ka njoftuar se një mashkull, pasi ka pirë me nënën e saj dhe njëkohësisht motrën e tij, e ka vrarë vajzën 2-vjeçare të motrës dhe pasi e ka prerë në copë e ka futur në furrë, raporton agjencia ruse e lajmeve RIA Novosti.

Raportohet se mashkulli 34 vjeçar, pasi piu bashkë me të motrën, e shfrytëzoi rastin e daljes së shkurtër të nënës te fqinjët dhe e vrau mbesën.

Pas kthimit në shtëpi, nëna nuk arrinte ta gjente vajzën e saj, e cila më vonë u gjet e vdekur në furrë të shporetit. Pjesë të trupit të saj u gjetën edhe në kuzhinë, transmeton Koha.net.

I dyshuari i arrestuar i deklaroi policisë se vajza ka vdekur nga goditja në kokë pasi ai e kishte shtyrë, kurse pastaj e kishte futur në furrë për të fshehur krimin. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.