Motoçikletën e padoganuar, arrestohet se kërcënon policinë

13:04 / 8.05.2013

Policia e Kosovë njoftoi se ka arrestuar një person, të cilit gjatë verifikimit i është gjetur motoçikleta e padoganuar si dhe një mjet i mprehët, thikë.

Në raportin e Policisë thuhet se gjatë shoqërimit për në Stacionin policor ai ka kërcënuar zyrtarët e Policisë së Kosovës.

Motoçikleta dhe thika i janë konfiskuar, ndërsa me urdhër të Prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.