Pacolli : AKR do të qeveris me Kamenicën

17:43 / 18.01.2013

Dega e AKR-së në Kamenicë ka organizuar tubim publik me qytetarët. Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë para qytetarëve prezentë se AKR është faktor i stabilitetit politik në Kosovë.

“Sa herë kam ardhur në Kamenicë, e kam ndier veten si në shtëpinë time. Ju e dini, dega e AKR-së në Kamenicë është futur në një proces të brendshëm zgjedhor. Falënderoj mikun tim Fatmir Matoshin, i cili pa kursyer asgjë nga vetja po jep gjithçka për të mirën e qytetarëve të Kamenicës, për të mirën e partisë sonë, e cila synon që një ditë të udhëheq me Kamenicën, sepse është e drejtë e qytetarëve të Kamenicës që të jetojnë dinjitetshëm”, tha Pacolli, transmeton Rajonipress.

Në tubimin me qytetarët e Kamenicës morën pjesë edhe drejtues të lartë të AKR-së, ministra në Qeveri dhe deputetë të Kuvendit nga ky subjekt, të cilët diskutuan me qytetarët për “Vizionin e Presidentit Pacolli për Kamenicën e Re”. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.