Peticioni kundër Ligjit të Amnistisë, nesër në Presidencë

16:53 / 18.07.2013

Numri i nënshkrimeve për peticionin kundër Ligjit të Amnistisë, ka arritur në 12.764.

“Grupi i Organizata të Shoqërisë Civile në Kosovë, të përfshira në Peticionin për ndryshimin e Projektligjit për Amnisti, nesër (e premte), më 19 korrik 2013, në ora 10:00, bën dorëzimin në Presidencë të 12,764 nënshkrimeve të mbledhura nga qytetarët, si dhe kërkesën drejtuar Presidentes për kthimin e këtij Projektligji në Kuvend”, thuhet në një kumtesë të institutit KIPRED. /Telegrafi/

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.