Ramadani: Nuk frikësohem nga mesazhet, mos më lodhni!

23:34 / 22.12.2012

Deputetin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Burim Ramadani, dikush është duke e kërcënuar.

Ai ka shkruar në rrjetin social facebook, se dikush është duke e kërcënuar, mirëpo i ka porositur që të mos e shqetësojnë, sepse nuk ua ka frikën.

“O fundamentalistë mos më shkruani më mesazhe kërcënuese në inbox, sepse nuk po më frikësoni. Prandaj, mos më lodhni!”, ka shkruar Ramadani në profilin e tij, transmeton ORAinfo.


“Ki frig allahun se ske ku me shku, vdekja po të afrohet”, është ky mesazh që Burim Ramadani, ka postuar në rrjetin social facebook, duke bërë të ditur në të njëjtën kohë edhe emrin e personit që i ka dërguar. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.