Rryma mbyti një 36-vjeçar në Zhegër

20:28 / 2.02.2013

Një 36 vjeçar ka vdekur nga goditja e rrymës në fshatin Zhegër të Gjilanit, njoftoj policia. Edhe drejtori i spitalit Abdylatif Latifi tha se viktima Bajram Idrizi është sjellë në spitalin e Gjilanit pa shenja jete.

Elmina Mahmuti komandante rajonale e policisë në Gjilan, ka thënë për rajonipress se viktima ka vdekur si pasojë e rrymës derisa ai ka qenë duke punuar në shtëpinë e tij.

“E dimë që viktima është i moshës 36 vjeçare dhe me të po merren organet hetuese” tha Mahmuti.

Kurse drejtori i spitalit rajonal të Gjilanit Abdylatif Latifi ka konfirmuar se viktima quhet Bajram Idrizi dhe është nga Zhegra.

Latifi tha se viktima është sjellë pa shenja jete në emergjencën e spitalit të Gjilanit./Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.