Sekuestrohen 50 kg hashash, transportohej me mushkë

10:48 / 20.01.2013

Policia e Gjirokastrës ka sekuestruar 50 kilogramë hashash pranë kodrave tek Uji i Ftohtë.

Lënda narkotike po transportohej me mushkë nga një person, i cili e ka braktisur atë sapo ka parë policinë, transmeton TCH.

Policia bën të ditur se e ka identifikuar personin që transportonte drogën dhe pritet arrestimi i tij. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.