Shefi i AKI-së në Gjilan mohon të jetë suspenduar

18:54 / 26.02.2013

Daut Ilazi, shef i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës (AKI) në Gjilan ka mohuar zërat për suspendimin e tij, duke thënë se ai është duke punuar dhe se nuk ka marrë asnjë vendim për suspendim.

Informacionet që janë lansuar nga Prishtina se gjoja është suspenduar Daut Ilazi, udhëheqës i AKI për Gjilanin, i ka përgënjeshtruar ky i fundit.

Daut Ilazi i ka thënë portalit rajonipress se nuk ka marrë asnjë vendim e as informacion gojor se është suspenduar.

“Unë jam në punë dhe duke punuar edhe në këto momente dhe nuk e kam të qartë se si dikush thirret në emrin tim”, ka thënë Ilazi. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.