Plagoset me armë komisioneri i PS-së

0:00 / 23.06.2013

Vetëm disa orë Shqipërinë e ndajnë nga zgjedhjet, ndërsa incidentet vijojnë të shënohen.

Në orët e mesnatës është plagosur me armë një shtetas në Laprak. Mësohet se i plagosuri është Arjan Rrahmani, 32 vjeç, komisioner i Partisë Socialiste. Ngjarja ka ndodhur afër zyrës së Partisë Demokratike, ndërkohë i plagosuri është transportuar në Spitalin Ushtarak i Tiranës. Policia deri tani ka ndaluar tetë shtetas, në kërkim të autorit të plagosjes. /Telegrafi/

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.