Shqiptari ngacmon seksualisht italianen, sepse “i pëlqente shumë”!

21:10 / 20.12.2012

Një 28-vjeçare italiane është bërë pre e ngacmimeve seksuale të një shqiptari.

Ngjarja ka ndodhur në Itali, kur vajza zbriti nga makina dhe ishte drejtuar për në një lokal për t’u bashkuar me miqtë e saj, raporton NOA.

Por, shqiptari i cili kishte ndjekur lëvizjet e 28-vjeçares dhe e ka parë atë të vetme, fillimisht i është drejtuar me fjalët: “Më pëlqen shumë”, e më pas ka filluar ta ngacmojë seksualisht.

Në këtë moment vajza bërtet dhe largohet me vrap, ndërkohë që pas këtij incidenti është drejtuar në polici dhe ka denoncuar shqiptarin, i cili ka deklaruar se në atë moment ka qenë i dehur dhe nuk mbante mend asgjë. /Telegrafi/

 

 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.