Sokol Bashota aksidenton një kalimtar

17:49 / 1.02.2013

Sot, vetura zyrtare e kryetarit të Komunës së Klinës, Sokol Bashota, me targa 3Z 01 08, ka shkaktuar një aksident trafiku, duke lënduar një kalimtar rasti.

Sipas burimeve të gazetës “Zëri”, ngjarja ka ndodhur në fshatin Vragoli, afër Aeroportit të Prishtinës.

Forenzika ka bërë matjet e vendit të ngjarjes, ndërkaq komunikacioni është vështirësuar si pasojë e këtij aksidenti. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.