Sulmohet nga djali, raporton në Polici

9:10 / 24.12.2012

Një person në Prishtinë ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga djali i tij, ndërsa të dyshuarit Policia i ka konfiskuar një sprej dhe një thikë.

I dyshuari pasi intervistimit me urdhër të Prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Një mashkull K/Shqiptar ka njoftuar në polici se ishte sulmuar fizikisht nga djali i tij mashkull k/Shqiptar. Policia nga i dyshuari ka konfiskuar një sprej dhe një thikë. I dyshuari pas intervistës me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, bëhet e ditur në raportin e policisë. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.