Tentim vrasje në Prishtinë

11:22 / 12.06.2013

Është raportuar se pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri te një rrahje në mes të katër të dyshuarve, meshkuj.

Më pas njëri nga të dyshuarit me veturën e tij civile ka goditur njërin nga të dyshuarit dhe një person tjetër, të cilëve u ka shkaktuar lëndime trupore.

Përleshja ka ndodhur në rrugën “Robert Dol” në Prishtinë të martën në ora 10:30.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa dy të dyshuar janë arrestuar dhe me urdhër të Prokurorit dërgohen në mbajtje. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.