Ther me thikë vëllanë

11:37 / 26.02.2013

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në Ferizaj ka arrestuar një person, pasi që ai ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Po ashtu, në Shtime është arrestuar një person i cili pas një mosmarrëveshje ka therur me thikë vëllanë e vet, duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Viktima e therur me thikë është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Ndërkaq, pas intervenimit me vendim të Prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.