Tiranë, vdes pasi bie nga kati i pestë

19:52 / 17.02.2013

Një person ka humbur jetën, ndërsa ka rënë nga kati i pestë i një pallati. Ngjarja ka ndodhur paraditen e së dielës në Tiranë, tek Komuna e Parisit.

Nga të dhënat paraprake mësohet se viktima, i identifikuar si Met Meta merrej me saldime në katin e pestë të ndërtesës, transmeton Panorama.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ku ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve që kanë çuar në këtë ngjarje të rëndë. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.