U shty gjykimi i Limajt në “rastin e Ministrisë së Transportit”

19:12 / 27.01.2013

Gjykimi i Fatmir Limajt në rastin e Ministrisë së Transportit, i paraparë që të nis me 7 shkurt, u shty në afat të pacaktuar.

Lajmin e konfirmoi për RTV21 avokati i Limajt, Tahir Rrecaj. Sipas tij, arsyeja e shtyrjes është ndërrimi i kryetarit të trupit gjykues, ndërsa pret që për datën e re të fillimit të gjykimit të njoftohet në formë zyrtare të hënën.

Fatmir Limaj nga 24 nëntori vazhdon të jetë në paraburgim. /Telegrafi/


 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.