Vdekje aksidentale në Prishtinë

8:59 / 21.12.2012

Policia e Kosovës njoftoi një shtëpi në Prishtinë është kapluar nga zjarri dhe si pasojë ka vdekur një person.

Ngjarja mësohet ka ndodhur më të enjten, ndërsa sipas Policisë Njësia e zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin dhe pas lokalizimit të zjarrit kanë vërejtur një trup të pajetë.

“Raportohet se një shtëpi pronë e një mashkulli K/Shqiptar është kapluar nga zjarri. Sipas dëshmitarëve viktima është femër K/Shqiptare dhe është e sëmurë mentalisht. Mjeku kujdestarë ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion”, thuhet në raportin e Policisë. /Telegrafi/
 

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.