Vrasje në tentativë

9:20 / 13.12.2012

Policia e Kosovës njoftoi se janë arrestuar dy persona në Podujevë pasi që të njëjtit janë përleshur mes vete, me ç’rast njëri nga të dyshuarit është lënduar me mjet të prehtë.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se i lënduari ka pranuar tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe pas intervistimit në konsultim me Prokurorin dy të dyshuarit janë ndal në mbajtje. /Telegrafi/

Komente

Vërejtje:
Telegrafi ka ofruar gjithmonë hapësirë të lire për komentime dhe për diskutim, me qëllimin e mirë të nxitjes së debateve. Por, për shkak të disa komentuesve të papërgjegjshëm, që keqpërdorin këtë mundësi, kemi vendosur ta ndryshojmë qasjen drejt komentimit të lajmeve. Tash e tutje, komentuesit në rubrikat "Lajme" dhe "Ekonomi", profilin e tyre duhet ta autorizojnë me email valid.

Çdo përdorues, në panelin "Settings" duhet të vendos emailin valid, e pastaj të kërkojë që në atë adresë elektronike t'i dërgohet linku për aprovim. Ky link duhet të klikohet, që të autorizohet profili përmes të cilit mund të komentoni.