Adelina, skena hot në burg

21:33 / 7.07.2012

Këngëtarja seksi, Adelina Berisha, është në përgatitje të videoklipit të ri, skenat e të cilit janë xhiruar në një vend të jashtëzakonshëm.

Bukuroshja kosovare, e cila njihet për linjat e saj perfide trupore, ka shkuar në Shkup për të xhiruar videoklipin e saj të radhës.

Për Bluetooth, ajo ka zbuluar se skenat e klipit të ri janë xhiruar në burg, duke provuar kështu për pak kohë jetën në një vend të jashtëzakonshëm.

Ajo nuk la pa folur as për relacionet e saj me Stinen, të cilat i konsideron shumë të forta.

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.