Anderson: Gjoksi nuk është arma ime kryesore

15:02 / 5.01.2013

Një prej ikonave të seksit dhe nudizmit në gjithë botën, Pamela Anderson, ka pohuar se gjoksi nuk është arma e saj kryesore, teksa vlerëson diçka tjetër para gjoksit të saj impresiv.

45 vjeçarja e cila ishte plot 14 herë në ballinën e revistës Playboy thotë se gjoksin nuk e konsideron asetin e saj më të çmuar.

“Gjoksi im? Është aq i mbivlerësuar. Gjoksi im eksploziv... Nuk e di nëse është pjesa më e mirë e trupit tim... mendoj se është buzëqeshja. Gjithçka tjetër është iluzion”, ka theksuar Anderson.

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.