Bleona Qereti në ofsajd, përsëri nudo ! (Video +18)

23:47 / 6.09.2012

Është kritikuar shpeshherë për performancat e saj provokative, por tani ajo ka kaluar kufinjt. Sigurisht, jo qëllimisht, këngëtarja seksi, Bleona Qereti është shfaqur në një video amatore plotësisht e zhveshur.

Video skandaloze është lansuar gjatë mbrëmjes të së enjtës në YouTube, ndërsa tashmë ka bërë xhiron nëpër trojet dhe mediat shqiptare.

Bleona shihet duke u përgatitur për një performancë apo për një xhirim klipi dhe shihet duke treguar organet intime në prani të njerëzve tjerë përreth në prapaskenë. /Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.